Автомобіль МАЗ – на всіх дорогах країни

МАЗ може пишатися своєю продукцією, яка практично завоювала ринок в рідній країні і впевнено вийшла на міжнародний. Його дітище – МАЗ завоювала велику популярність водіїв і бізнесменів, завдяки високій надійності, гарної продуктивності. МАЗи – економічно ефективні, як якісна техніка, яка має велику вантажопідйомність.

Фахівці Мінського автомобільного заводу десятиліттями накопичували досвід і впроваджували у виробництво вантажівок та іншої техніки сучасні інноваційні технології. Саме тому вантажівки МАЗ – краще, що можна купити сьогодні в Україні.

МАЗи мають такі технічні якості, які дозволяють їм довгий час інтенсивно використовуватися в найнесподіваніших умовах і при цьому мінімально використовувати ресурси палива. МАЗ невибагливий в експлуатації, його ціна дорівнює якості.

салон МАЗ

Розробники нового МАЗа особливу увагу приділили безпеці і комфорту робочого місця водія. Це дуже важливо для надійної і гарної роботи, особливо під час перевезень вантажів на далекі дистанції. Кабіна водія самоскида МАЗ обладнана спальним відсіком, пневмоподвеской крісла водія і пасажира. Кабіна шумоізоліровать, має кондиціонер і повітряне опалення.

Мінський завод розвивається семимильними кроками, тому тут постійно розширюють виробництво техніки і запчастин. Серед МАЗів є тягачі повнопривідні і побутові, самоскиди, шасі, пасажирська і причіпна техніка, автокрани, автобуси та інша техніка.

Сучасні МАЗи – це не тільки тягачі, а й напівпричепи і причепи, яких немає аналогів в світовому виробництві. МАЗ випускає також ряд спецтехніки, без яких не обійтися в сучасному місті – це сміттєвози і автокрани.

МАЗ 64229

До ексклюзивного образу техніки МАЗ відноситься МАЗ 64229. Це вдосконалена модель МАЗа, яка доповнена сучасними деталями, які відповідають вимогам часу. Зовнішній вигляд цього МАЗа привабливий, кабіна має сучасну обтічну форму. Все в ньому влаштовано зручно і практично. Машину можна експлуатувати тривалий час, і це не позначиться на її технічний стан. У кабіні є два місця: для водія і пасажира. Сидіння водія регулюється в залежності від того, яку вагу водія. Регулюється також нахил спинки і подушки.

 

Стан роботи МАЗа може погіршитися тривалим використанням у важких умовах. Час від часу цю невтомну конячку можна відправити на техогляд або оглянути автомобіль самостійно. Вся інформація описана в керівництві по ремонту автомобілем.