Чим відрізняється приватна школа Київ від державних навчальних закладів?

Таке питання цікавить кожного з батьків, хто сумнівається, який навчальний заклад обрати для своєї дитини.

Насправді приватні школи Києва I-School.kiev.ua мають безліч відмінностей від муніципальних структур. Перш за все варто розуміти, що приватні школи Києва ціна яких формується на основі деяких факторів, використовують дещо змінену освітню програму. Якщо в державних закладах викладачі притримуються тільки норм та стандартів, передбачених Міністерством освіти, то в приватних школах навчальний план можна корегувати. Це значить, що приватні школи Києва рейтинг яких формується на різних факторах, можуть включити в освітній процес дисципліни, необхідні для подальшого вступу у ВНЗ. Також, приватні школи профільні, саме тому в кожному навчальному закладі збільшують кількість годин для вивчення математики, фізики чи іноземних мов.

На відміну від державних навчальних закладів, більшість приватних функціонує в комплексі з частными детскими садами Киев. Це дуже зручно, адже тут діток привчають до дисципліни, вивчення різних предметів з раннього віку. Окрім того, такі садочки також є профільними, а значить вже з дошкільного віку дитина отримує достатньо інформації для подальшого досягнення високих результатів у навчанні. Також, більшість з приватних шкіл пропонують батькам самостійно обирати форму навчання для своєї дитини. Це може бути звичайний графік, режим повного дня, пансіон, дистанційне чи змішане навчання. У будь якому випадку, ваша дитина отримає достатньо уваги від викладача та здобуде гідну середню освіту.

Також, хочемо звернути увагу, що в приватних школах в класах навчається обмежена кількість учнів. Найчастіше це 10-15 осіб. Саме така кількість колективу дозволяє викладачу якісно викласти навчальний матеріал та знайти підхід до кожної дитини.