Калоприймачі – надійна система для комфортного життя пацієнта

Якщо в результаті хірургічної операції утворилося у людини отвір, яке називається стомою. Через цей отвір виходять калові маси. Тому пацієнту необхідно купити калоприймач, який виготовлений з міцного матеріалу. Цей матеріал, щоб бути ефективним, не повинен пропускати вологи і запахів. Тому мішок калоприймач виготовляють з надійного міцного матеріалу. Щоб калоприймач прикріпити до тіла, існує ще одна деталь – адгезивная пластина.

Калоприймачі бувають двох видів: однокомпонентними і двокомпонентними. Ці два види відрізняються будовою платини, яка в однокомпонентному прикріплена безпосередньо до мішка, і її змінюють разом з ним. З двокомпонентним калоприймач змінюють тільки мішок, платина залишається прикріпленою до тіла, а змінюють лише мішок. Двокомпонентний калоприемник необхідно міняти також раз в два або три дні.

З калоприймачами можна вести активне соціальне життя. Головне, вибрати модель, яка підходить по параметрам отвори. Калоприймач невидимий під одягом, від нього не виходить запах. Лікуючий лікар допоможе підібрати калоприймач відповідного розміру і моделі на сайті Stomabag.com.ua