Компанія Ескулаб придбала цінне обладнання для львівського військового шпиталю

Медична лабораторія Ескулаб 14 жовтня, саме в День Захисника України, святкувала свій 10-річний ювілей. Гучного корпоративного святкування не було, адже зараз це не на часі, натомість вільні кошти відправили на потреби військових. 

За словами директора компанії Сергія Дядюшко, усі співробітники компанії мають на меті допомагати військовим та робити все задля перемоги України, а забезпечення бійців якісним медичним обладнанням – одна із першочергових задач. Усі це прекрасно розуміють, тому придбання дороговартісного обладнання в військовий шпиталь стало хорошою ідеєю святкування ювілею компанії Ескулаб. А після закінчення війни буде можливість відсвяткувати ще не один ювілей.

Компанія Ескулаб придбала для львівського військового шпиталю ефективний апарат експертного класу, який використовується для лікування поранених військових та очищення ран, навіть при виникненні трофічних виразок. Таким чином, ризик виникнення інфекцій буде мінімальним, а з цим зменшується й ризик виникнення ускладнень. Використовуватимуть дане обладнання у одному із госпіталів, адже там дуже критично вчасно надати кваліфіковану медичну допомогу пораненим бійцям.