Надійний транспорт від «Нафтоавтоматика» Полтава

Серед найбільш затребуваних галузей сучасності не останнє місце займає спеціалізоване автомобілебудування. Крокуючи в ногу з часом, Нафтоавтоматика Полтава пропонує надійні та комфортні автомобілі на базі шасі КрАЗ, КАМАЗ, ГАЗ, МАЗ та інші. У виробництві застосовуються новітні розробки всіх видів фургонів з обладнанням за призначенням. Будь-яке підприємство чи приватна особа може придбати певну модель транспорту безпосередньо, без посередників на сайті NFA.COM.UA При бажанні клієнта, техніка має бути доповнений або змінюється установка деяких складових. Індивідуальний підхід до покупця – один із пріоритетних напрямків Нафтоавтоматика.

Європейська техніка вітчизняного випуску
Спецтехніка від Нефтеавтоматика Полтава відповідає європейським стандартам і забезпечує не тільки відмінні технічні показники, а й належний рівень перебування в них водія і пасажирів. Якщо це автобус-вахтовка, то в ньому є все необхідне для тимчасового перебування декількох осіб:
● обігрів;
● вентиляція;
● місця для сидіння;
● столики;
● ящики для розміщення ручної поклажі та інші необхідні зручності.
Рефрижератори обладнані для далекої транспортування продуктів з особливими умовами зберігання. Автозаки відповідають всім правилам перевезення ув’язнених і їх конвоїрів. Хлібні машини мають бічні двері, відсіки з рейками для літаків, які забезпечують оптимальний доступ до завантаження / розвантаження хлібобулочної продукції. Кожна модель створена з урахуванням вимог і розробок провідних конструкторів.

Інші пропозиції НАФТОАВТОМАТИКИ
Крім виробництва автомобілів підвищеного попиту «Нафтоавтоматика» Полтава займається ремонтом і переобладнанням застарілих моделей спецтранспорту. Будь-яке замовлення виконується строго за погодженням із замовником, дотримуються терміни, видаються гарантійні документи.