Оптимальний вихід із ситуації – виклик автомайстерні на колесах

Щоб забезпечити клієнтів мобільною послугою усунення неполадок у всіх видах транспортних засобів, СТО та організаціям, що мають на балансі велику кількість техніки, вигідно купити аварійну майстерню. Спеціально обладнаний фургон вміщує в себе не тільки практично весь необхідний для ремонту інструмент, деталі, вузли і комплектуючі, а й деякий стаціонарне обладнання, яке дозволяє вирішувати більшість завдань, пов’язаних з поломкою авто. Пересувна ремонтна автомайстерня має відмінну прохідність і може швидко приїхати на виклик до місця призначення, в будь-яку погоду і по різних дорогах цілодобово.

Послуги пересувної автомайстерні
Поломка далеко від населеного пункту, аварійна ситуація з можливістю на місці провести усунення неполадок – це привід викликати пересувну авторемонтну майстерню від компанії Naftoavtomatika. Фахівці не тільки швидко встановлять причину поломки, а й якісно її усунуть. Все необхідне є в фургоні автомайстерні на колесах. Слюсарі по ремонту машин виконають всі, крім капітального ремонту двигуна. Кожен вид послуги захищений такий же гарантією, як і в разі звернення до професіоналів стаціонарних станцій технічного обслуговування.

Виїзна пересувна ремонтна майстерня
В епоху інтернету кожен автомобіліст має можливість зв’язатися з однією з таких пересувних авторемонтних майстерень. Збираючись в дорогу важливо мати гаджет і оплачений зв’язок. При виклику аварійної майстерні необхідно вказати хоча б приблизне місце знаходження, марку автомобіля і видимі або відчуваються ознаки несправності. Це допоможе бригаді оптимально укомплектувати пересувну ремонтну майстерню, а значить забезпечити швидкий, якісний ремонт.