Особливості моделей калоприемников

Калоприймач – це спеціальний засіб, що використовується при виведенні стоми. З його допомогою відбувається збір кишкового виділяється без створення дискомфорту і неприємних відчуттів для людини. Перед тим, як купити калоприймач, слід визначити вид, розташування стоми, стан і особливості шкіри. Величезний вибір засобів на сайті Mystoma.com.ua дозволяє підібрати той тип калоприймача, який буде відповідати перевагам пацієнтам.

Різновиди медичного інвентарю

Сучасні калоприймачі ділять на два види:

  1. Однокомпонентні – випускаються у вигляді клейової пластини і мішка. Застосовуються якщо у пацієнта виступає над шкірою стома, калоприймач такого типу більш зручний.
  2. Двокомпонентні – призначені для пацієнтів, що мають постійну стому. Такі калоприймачі для стоми можуть використовуватися з різними мішками, тобто закритими або відкритими. Пластини можуть триматися на шкірі до 3-х днів. Вони більш зручні і прості у випорожненні, для чого необхідно відкрити мішок, а дренажний кінець потрібно очистити і промити. У разі використання мішка закритого типу, слід тільки замінити його і далі користуватися калоприймач.

Закриті мішки мають вбудований фільтр, що запобігає скупчення газів і неприємного запаху. Двокомпонентні кошти можуть застосовуватися для плоских, втягнутих і виступаючих стом. На калоприемник ціна буде залежати від його виду і виробника. З його допомогою хворі можуть вести нормальний спосіб життя, не відчуваючи обмежень.