У Києві 30 вересня та 01 жовтня буде проведено OLEROM FORUM 1

Як відомо, найбільш складною частиною будь-якої справи є її початок. В особливості це актуально відносно початку власного бізнесу. Адже на етапі первинного планування можливо припуститися ряду помилок, що можуть звести нанівець подальші зусилля.

Щоб не повторювати розповсюджені помилки, необхідно використовувати досвід бізнесменів, які вже досягли успіху.

Таку можливість матимуть кияни на гості столиці 30 вересня та 1 жовтня, під час проведення OLEROMFORUM 1. На цій події плануєтьсяприсутністьлідерів сучасної сфери ІТ-технологій. Серед запрошених – співзасновник компанії Apple Стів Возняк, співзасновник краундфандингової платформи KickstarterЧарльз Адлер, розробник системи розпізнавання голосу інтелектуального помічника Siri Адам Чейер. Під час перебування на даній конференції вони поділяться досвідом щодо планування власного бізнесу, секретами досягнення успіху та методикою подолання перешкод. Такі лекції можуть стати неабияким стимулом у подальших досягненнях.

За словами Стіва Возняка, саме ті божевільні, які впевнені, що можуть змінити світ, в кінцевому підсумку його й змінюють.  А Чарльз Адлер впевнений, що для забезпечення успішності проекту не потрібно постійно намагатися стати лідером на ринку, або приділяти багато уваги конкуренції. Найважливішим є зосередження на суті проекту, оптимізація усих процесів та постійний рух до основної мети.