Українська хостингова компанія ГіперХост в деталях

Хостинг – незамінна і необхідна послуга для сайтів, які розміщуються в Інтернеті. Без хостингу неможливе повноцінне функціонування сайту, тому підходити до вибору хостинг-компанії потрібно відповідально. Хостингова компанія ГіперХост працює на українському ринку вже більше 8 років і отримує позитивні відгуки від користувачів.

Які послуги для сайтів пропонує компанія ГіперХост? Перш за все це віртуальний хостинг, тарифна сітка якого починається від 1$. Для більш серйозніших проектів пропонуются послуги віртуальніх виділених серверів, кожен користувач може вибрати систему віртуалізації OpenVZ чи KVM. На ці два види послуг Ви можете замовити тижневий тестовий період, щоб переконатись чи дійсно підходить вибрана послуга для Вашого проекту. Для тих, хто планує почати власний бізнес в сфері хостингу, компанія пропонує послугу реселингу. Це досить зручний спосіб співпраці, так як завдання користувача послугою полягає лише в продажу хостингу своїм клієнтам під власним брендом, а хостинг-провайдер забезпечує всю необхідну технічну підтримку, при цьому залишається “в тіні”. Для великих масштабних проектів Ви без проблем можете орендувати виділений сервер. Ціна на таку послугу звичайно вища, але якщо ваш проект Вам цінний і його масштаби потребують великої кількості ресурсів, то це цілком оправдано. Хостинг-провайдер також пропонує можливість зареєструвати доменне імя по низькій ціні в одній із популярних доменних зон світу. Різноманіття цих зон і легкість реєстрації приємно вразять кожного клієнта компаніі.

Крім послуг для розміщення сайтів на серверах компанії HyperHost Ви можете вибрати одну з додаткових послуг, які покращать роботу Вашого проекту в цілому і при цьому зроблять його більш безпечнішим. Це послуги CDN, SSL, DDos і додаткових IP адресів.

Технічна підтримка HyperHost працює цілодобово, тому в будь-який час Ви можете звернутись за допомогою в налаштуванні серверу чи, наприклад, зробити перенос сайту на послуги компанії. Техпідтримка абсолютно безкоштовна для всіх послуг компанії, включаючи базове адміністрування виділених серверів при необхідності.

Якщо Ваш сайт потребує розміщення в Інтернеті і Ваш бізнес вийшов на новий рівень, звертайтесь в хостинг-компанію ГіперХост. У них є все необхідне для розміщення Вашого сайту.