Як гармонійно вписати натуральні матеріали в інтер’єр квартири?

Перепланування в квартирі дуже часто має на увазі збільшення кількості кімнат. Зрозуміло, при такій ситуації може виникнути потреба змінити все приміщення по-новому, приклади див. на сайті domatti.com.ua. Дуже часто при цьому ідеями проекту є комбінації між різними меблевими елементами і натуральними матеріалами для обробки. Облицювання при створенні дизайну квартир грає дуже важливу роль в даній ситуації.

Стіни в передпокої, вітальні та дитячої можна обробити за допомогою облицювального каменю, виконуючи розшивку швів. Цей ефект буде шикарно виглядати з декоративним підсвічуванням у вечірній час. Рельєф на вертикальних площинах забезпечує виразність дизайну інтер’єру. Керамограніт можна використовувати і при обробці підлоги в кухні, санвузлі, холі і ванною. Він прекрасно імітує текстуру натурального каменю.

Створюючи дизайн квартир в Києві, варто приділити чимало уваги системі освітлення. Воно має бути м’яким і не дратівливим. У гіпсокартонна стеля можна вбудувати галогенні лампи, а по всій квартирі рекомендується розташувати чимало торшерів і інших світильників.

Для зони відпочинку у вітальні рекомендується встановити диван великого розміру, на якому буде дуже комфортно. Обідню групу найкраще розмістити біля вікна, щоб буде з боку виглядати розкішно. Відмінним компонентом такої групи буде натуральний стіл і мармурова стільниця.