Як правильно підібрати зимові шини – поради експертів

Правильний вибір зимової та літньої гуми – запорука Вашої безпеки та безпеки випадкових людей, які опиняться з Вами на одній дорозі. І тут важливо не лише подбати про купівлю зимових шин, а й у літню пору правильно розставляти акценти та враховувати основні погодні тенденції. Якщо для чоловіків процес вибору зимової гуми ще більш-менш зрозумілий процес, то для дівчат це занадто складне завдання, яке вони намагаються комусь делегувати. Однак, якщо варіантів немає, доводиться самостійно розумітися на тому, які зимові шини в Україні найпопулярніші і як правильно оформити покупку на сайті інтернет-магазину Mastershina.com.

Безперечно, є категорія жінок, які розбираються в автомобілях краще за чоловіків, проте їх відсоток мізерно малий і основна маса все-таки знає лише базові вимоги до купівлі зимових шин. Тим не менш, рівень відповідальності тут набагато вищий, ніж при купівлі літніх шин, адже в ожеледицю та снігопад водій має бути дуже впевненим у собі та у можливостях свого автомобіля.

Особливу увагу перед тим, як купити зимові шини, приділяйте таким аспектам як еластичність, склад, малюнок протектора та розмір шин. Можна придбати шиповані шини, а можна зупинитися більш класичних варіантах. Головне, що потрібно пам’ятати – зимові шини призначені для зимових доріг та ефективні при температурі до +10 градусів.

Загалом зимова гума умовно може бути поділена на три категорії:

  • Європейська гума, переважно адаптована для європейських доріг та погодних умов.
  • Скандинавська різьба підходить для ожеледиць та доріг із суттєвим сніговим покриттям.
  • Шипована зимова гума дуже добре справляється з крижаною поверхнею завдяки металевим шипам на поверхні, проте зчеплення з асфальтом у цьому випадку буде нижчим.

Як же правильно підібрати та купити зимові шини? Для водіїв, які більше часу проводять у межах міста і лише зрідка виїжджають неподалік нього ідеально підійдуть європейські шини. Якщо ж ви часто виїжджаєте на путівці і подорожуєте між містами, в такому випадку придивіться до двох інших типів зимової гуми.

Не важливо, хто за кермом, чоловік чи жінка, безпека в дорозі має бути на найвищому рівні. Саме тому важливо підійти до цього питання заздалегідь та підготуватися до зимового сезону, купивши зимові шини ще за знижкою, у перевіреного продавця та з гарантією.